100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
Amnesia'nın Yeni Oyunundan 10 Dakikalık Oynanış Videosu!

Amnesia ve SOMA oyunlarının arkasındaki geliştirici Frictional Games, yakında çıkacak olan korku maceraları Amnesia: The Bunker'dan 10 dakikalık oynanış videosunu Steam ve Epic aracılığıyla PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC'ye yayınladı. 
Oyun, oyuncuların bu yeni dünyada nasıl gezineceğini, öğeleri toplayıp karanlık koridorları nasıl araştıracağını vurguluyor. Silahlar ve kaynaklar sınırlı görünüyor, ancak öğeleri toplamak için çevrenin birçok unsuruyla etkileşime girilebiliyor. Dahası, oyuncuların karanlık koridorlarda nasıl gezineceğini ve onları korkutmayı amaçlayan yaratıkları görme şansımız oluyor.

Bu yeni oyun, önceki oyunlardan farklı olacak, çünkü bu gezi yarı açık bir dünyada geçiyor ve oyuncuların oyun stillerini seçmelerine ve senaryolu birkaç etkinlikle boş zamanlarında keşfetmelerine izin veriyor.

Ek olarak, sandbox çevresel birleşimi, her an her seçimi her zamankinden daha önemli hale getiren sürekli başgösteren bir tehditle gerilimi önemli ölçüde artırmayı hedefliyor - gelişmiş aydınlatma ve özenle tasarlanmış ses efektleri de tonu yükseltmeye yardımcı oluyor.

Ayrıca, her oyunda değişen nesneler, tehditler ve kaynakların yanı sıra alet kullanımı ve karmaşık bulmacalara yönelik çoklu çözümler, oyuncu seçimini vurguluyor.

 

Amnesia'nın Yeni Oyunundan 10 Dakikalık Oynanış Videosu!
Amnesia'nın Yeni Oyunundan 10 Dakikalık Oynanış Videosu!

Amnesia ve SOMA oyunlarının arkasındaki geliştirici Frictional Games, yakında çıkacak olan korku maceraları Amnesia: The Bunker'dan

Popüler Kategoriler
Xbox Game Pass'e 15 Yeni Oyun Ekleniyor
Xbox Game Pass'e 15 Yeni Oyun Ekleniyor

Ay boyunca sistemine birçok yeni oyun eklenen Xbox Game Pass, yeni oyunlarla karşımıza geliyor. Microsoft, daha geçen ay yeni 9 oyun açıklamıştı. Bunun yanında yeni gelecek oyunlar ise sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor.